O mnie

Ja.

Mieszkam w Krakowie. Ukończyłam studia dziennikarskie. Pracuję od 7 lat, a moje doświadczenie zawodowe jest szerokie od pracy w handlu z odzieżą, po telekomunikację i pracę w miejscach związanych z kulturą. Mam długie doświadczenie w pracy z klientem. Potrafię rozmawiać z klientem, nie mam w sobie jakichkolwiek obaw czy lęku, przed kontaktem z drugim człowiekiem. Obecnie prowadzę z narzeczonym nasz własny mały biznes.

Blog.

Propaguję czytelnictwo, zdrowy styl życia i higienę umysłu. Co to znaczy? Piszę artykuły o książkach, które czytam, przeprowadzam wywiady z kobietami o ich życiu, zainteresowaniach, biznesach. Swoich czytelników zachęcam do poszerzania horyzontów. Tak też chcę żeby były odbierane moje teksty, jak źródło inspiracji. Mimo poważnej misji, wszystkie swoje teksty okraszam żartami, ironią i poczuciem humoru. Moim zdaniem bez poczucia humoru nie da się być szczęśliwym człowiekiem.

Książki.

Staram się przekazywać je w przyjemny i ciekawy sposób, pisząc nawet o książkach „trudnych”, tak aby każdy kto przeczyta recenzję chciał sięgnąć po książkę, a nie poczuł się do niej zniechęcony. W każdej lekturze znajduję coś ciekawego, wartego zauważenia, zastanowienia. Moi czytelnicy lubią mój styl – lekki, przyjemny, z poczuciem humoru. Nie uciekam od tematów trudnych. Podejmuję je, pamiętając że to człowiek jest na pierwszym miejscu. Książki są cudownymi wskazówkami i warto z nich skorzystać.

jedna-z-najbardziej-odwaznych-rzeczy-ktore-mozesz-zrobic-to-okreslic-siebie-wiedziec-kim-jestes-w-co-wierzysz-i-co-chcesz-osiagnac-sheila-murray-bethel